PRZEDSTAWIAMY WYWIAD Z MIRIAM BUKOVA PO PUCHARZE EUROPY

Naszym pierwszym gościem jest zawodniczka , która na co dzień występuje w Słowackim klubie FBK Tvardosin oraz Reprezentuje barwy narodowe Słowacji! Przedstawiamy wywiad z Miriam Bukova po Pucharze Europy.

Patryk Kaczmarek: Za Tobą, pierwszy występ na takiej wielkiej imprezie klubowej jakim jest Puchar Europy, jakie to uczucie?

Miriam Bukova: Puchar Europy był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Nasza gra była bardzo dobra, również ja dobrze wypadłam co przyczyniło się do sukcesu mojego klubu, który zagrał na tym turnieju.

PK: W całym turnieju zdobyłaś jedną bramkę i zaliczyłaś trzy asysty. Jesteś zadowolona z takiego wyniku?

MB: Ze swojego występu jestem zadowolona, ale jak to się mówi , zawsze może być lepiej

PK: W Pucharze Europy rozegrałyście trzy mecze, który z nich był najtrudniejszy?

MB: Najtrudniejszy, a zarazem najlepszy mecz zagraliśmy przeciwko Norweżkom. Nie potrafiliśmy przełamać ich obrony, a jak już się udało to kończyliśmy to zdobyciem bramki.

PK: Podczas tego turnieju grałyście z drużynami z Polski oraz Norwegii czym różni się unihokej słowacki od polskiego czy też norweskiego?

MB: Polski i norweski unihokej różni się od naszego przede wszystkim szybkim podaniem i przeniesieniem gry do przodu. Podania są z pierwszego i przeciwnik zawsze jest o krok przed nami.

PK: Dziękuje za wywiad i życzę powodzenia w dalszej Twojej karierze :)

MB: Ja również dziękuje.